Ansatte

Nedenfor ser du de ansatte i Akershus Teater.

Ta gjerne kontakt.

Bo Anders Sundstedt

Teatersjef

Mobil: 906 21 988

Epost: boanders@akershusteater.no

Sandra Sandbye

Produksjonsleder

Mobil: 417 68 008

Epost: ssandbye@akershusteater.no

Ellen-Kathrine Mathisen

Administrativ leder

Mobil: 982 27 915

Epost: ekmathisen@akershusteater.no

Michelle Mogstad

Markedsansvarlig

Mobil: 977 46 346

Epost: mmogstad@akershusteater.no

Vilde Broen

Produsent

Mobil: 952 56 673

Epost: vbroen@akershusteater.no

Magne Gjeraker

Teknikk

Mobil: 480 02 331

Epost: mgjeraker@akershusteater.no

Peder Opstad

Skuespiller og kunstnerisk rådgiver

Mobil: 928 28 440

Epost: popstad@akershusteater.no

Øystein Ulsberg Brager

Prosjektleder for ungTEKSTakershus

Mobil: 986 37 123

Epost: oubrager@akershusteater.no

Meld deg på nyhetsbrev

Top