Ansatte

Nedenfor ser du de ansatte i Akershus Teater.

Ta gjerne kontakt.

Bo Anders Sundstedt

Teatersjef

Mobil: 906 21 988

Epost: boanders@akershusteater.no

Sandra Sandbye

Produksjonsleder

Mobil: 417 68 008

Epost: ssandbye@akershusteater.no

Ellen-Kathrine Mathisen

Administrativ leder

Mobil: 982 27 915

Epost: ekmathisen@akershusteater.no

Christel Forsberg

Produsent

Mobil: 915 15 827

Epost: cforsberg@akershusteater.no

Marianne Bain

Marked og kommunikasjon

Mobil: 954 09 896

Epost: mbain@akershusteater.no

Øystein Ulsberg Brager

Dramaturg og prosjektleder for ungTEKSTakershus

Mobil: 986 37 123

Epost: oubrager@akershusteater.no

Hilda Levin

Dramaturg

Mobil: 412 19 187

Epost: hlevin@akershusteater.no

Ellen Bendu

Produksjonsassistent

Mobil: 452 88 494

Epost: ebendu@akershusteater.no

Top